(044) 502-55-45  Пн - Пт з 900 до 1800
mts(050) ks(096) 426-45-45
mts(073)  

ТОВ "УКРВЕТ" прийняв участь в Агропромисловій міжнародній виставці "АГРО 2016"

agro 2016Під час проведення Агропромислової міжнародної виставки «АГРО-2016», що проходила 8-11 червня, активну участь приймала компанія «УКРВЕТ». На виставковому стенді, було представлено обладнання для скотарства, свинарства, вівчарства, птахівництва та конярства від вітчизняних та європейських компаній, зокрема: УКРВЕТ (Україна), Kerbl, Minitube (Німеччина), Schippers (Нідерланди) та Kruuse (Данія).

Компанія «УКРВЕТ» розширила асортимент своєї продукції та товарів для осіменіння кролів, птахів, свиноматок, овець, кіз, коней та великої рогатої худоби.

Великий попит на продукцію, яку реалізує компанія, пов'язаний з широким асортиментом, лояльною ціновою політикою, якісними консультаціями та сервісними  послугами. Якість товарів та послуг, що надаються компанією, робить вигідною спіпрацю, як для дрібних фермерських господарств, так і аграрних холдингів.

Водночас, завдяки злагодженій командній роботі менеджерів, кожен відвідувач стенду компанії «УКРВЕТ», під час виставки «АГРО-2016», отримав професійну консультацію та перспективу вигідної співпраці, що базуються на доступних цінах, швидкості обслуговування та надійності.

 

Друк E-mail