(044) 502-55-45  Пн - Пт з 900 до 1800
mts(050) ks(096) 426-45-45
mts(073)  
  • Головна
  • Інформація
  • Новини і заходи
  • Конференція "Практичний досвід боротьби з АЧС - як це було. Біобезпека свинокомплексів" відбулась

Конференція "Практичний досвід боротьби з АЧС - як це було. Біобезпека свинокомплексів" відбулась

Исходник-

обрезать-до-потолкаВраховуючи скрутне епізоотичне становище аграрного сектору, та реальну загрозу виникнення нових спалахів Африканської чуми свиней (АЧС) на території України, провідні компанії, які спеціалізуються на товарах і послугах для галузі свинарства (Тваринпром, УКРВЕТ, Байєр, УВТ та Текро) виступили організаторами спеціалізованої конференції на тему: «Практичний досвід боротьби з АЧС - як це було. Біобезпека свинокомплексів».

Дана конференція відбулася 27 жовтня 2015р. у Виставковому центрі "КиївЕкспоПлаза", де взяли участь фахівці з різних регіонів України, стурбованих даною проблемою.

Серед доповідаючих були висококваліфіковані фахівці-ветеринари (Баранова Інеса Ільївна, Мороз Дмитро Анатолійович), наукові співробітники (Ващенко Павло Анатолійович, Кучерявенко Олександр Олександрович), які дуже доступно і інформативно розповідали про методи профілактики та дезінфекції, давали поради з ветеринарного захисту та практичні рекомендації щодо управління свинокомплексів в теперішніх умовах ведення господарювання. 

wdxz AN-YC8

Конференцзал зібрав понад 70 спеціалістів, не байдужих до даного питання, котрі брали активну участь у обговоренні кожного виступу, ставили запитання, і просто ділилися досвідом.

Набор для выявления антител к вирусу африканской чумы свиней иммуноферментным методом INGEZIM PPA COMPAC

В рамках Конференції компанія ТОВ «УКРВЕТ» презентувала широкий асортимент УЗД апаратів, товари для догляду за ВРХ, засоби по утриманню, осіменінню, маркуванню та обігріву поросят. Але основну увагу, в тему даного семінару, ми приділили інструментарію по вакцинації свиней, зокрема, на стенді був представлений Набір для виявлення антитіл до вірусу африканської чуми свиней імуноферментним методом INGEZIM PPA COMPAC

 

Исходник-

Друк E-mail